YATIRIMCILAR İÇİN TEMEL ANALİZ EĞİTİMİ

Birikimlerinizi; hiç kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan, düşük riskli ve yüksek getirili yatırımlara dönüştürebilen başarılı bir YATIRIMCI olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken; bilimsel yöntemlere dayalı ve piyasa şartlarına uyumlu doğru TEMEL ANALİZ tekniklerini öğrenmektir. Bu uzaktan eğitim, tüm yönleriyle bu analiz becerisini kazanmanızı amaçlar..

EĞİTİM TÜRÜ: Canlı Uzaktan Eğitim

EĞİTMEN: Dr. Şerafettin Arslan, SMMM

KATILIMCI SAYISI: İlk 25 kişi

SÜRE: 12 saat veya daha fazla..

 

EĞİTİM TARİHLERİ

Eğitim 3 gün sürecek.

27 Eylül 2021 Pazartesi / saat 20:00-24:00

28 Eylül 2021 Salı / saat 20:00-24:00

29 Eylül 2021 Çarşamba / saat 20:00-24:00

Geniş Kapsam

Başarılı bir borsa yatırımcısının, temel analize ilişkin bilmesi gereken tüm konular detaylıca anlatılır. Ayrıca pahabiçilmez yatırım stratejilerinden bahsedilir.

Kolay Anlatım

Konular son derece basit bir dil ile anlatılır. Böylece temel analize dayalı bir şekilde ilk defa yatırım yapacak kişilerin dahi tüm teknikleri kolaylıkla öğrenmesi sağlanır.

Kolay Ulaşım

İnternet bağlantısı olan tüm cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim ZOOM programı üzerinden gerçekleştirilir.

Bu uzaktan eğitim ile kendine güvenen başarılı bir YATIRIMCI olabilirsin!

BÖLÜMLER

1. Bölüm - Temel Analiz Eğitimi

1. Bölüm

Birinci bölümde; hisse senedi piyasasının işleyişi, temel analizin ne olduğu, türleri, önemli kavramları, avantajlı ve dezavantajlı yönleri, kullanım alanları ve teknik analiz ile ilişkisi gibi konulardan detaylıca bahsedilir. Bu bölüm sonunda; katılımcı, temel analize dayalı hisse senedi yatırımcılığına ilişkin net bir öngörü sahibi olmuş olur.

2. Bölüm

İkinci bölümde; temel analize dayalı hisse senedi yatırımcılığının da temelini oluşturan finansal raporların okunması ve yorumlanmasından bahsedilir. Söz konusu finansal raporlar; bilanço ve gelir tablosudur. Özellikle muhasebe veya finans alt yapısı olmayan yatırımcılara, ömür boyu kullanabilecekleri bir yetenek kazandırmaktadır.

2. Bölüm - Temel Analiz Eğitimi
3. Bölüm - Temel Analiz Eğitimi

3. Bölüm

Üçüncü bölümde; bilanço ve gelir tablosunun nasıl analiz edileceği anlatılır. Bu bölümde anlatılan analiz teknikleri, şirketlere finansman sağlayan kurumsal yatırımcıların ve kreditörlerin kullanmış olduğu yöntemlerin bire bir aynısıdır. Söz konusu analiz yöntemlerini öğrenen yatırımcı, kimseye ihtiyacı olmadan hisse senedi yatırımı yapabilecek yetenek ve özgüvene kavuşur!

4. Bölüm

Dördüncü bölümde; "malı aktif taşıma" tekniği öğretilir. Büyük yatırımcıları, diğerlerinden ayıran fark, en iyi hisselere yatırım yapmaları değil, mallarını aktif taşıyabilmeleridir. Buna göre, önemli düşüşlerden önce piyasadan çıkılır ve şartlar oluştuğunda piyasaya yeniden girilir. Böylece, portföyün parasal değeri aynı kalsa da, sahip olunan lot sayısı (yani ortaklık oranı) artmış olur. Üstelik hiçbir bedel ödemeden.

4. Bölüm - Temel Analiz Eğitimi
5. Bölüm - Temel Analiz Eğitimi

5. Bölüm

Beşinci bölümde; soru-cevap seansı yapılır. Buna göre; yatırımcıların temel analize ilişkin aklına takılan sorulara cevap verilir, anlaşılmayan konular varsa, tekrar edilir. Bölümün amacı, eğitime katılan tüm yatırımcıların, kimseden yardım almaksızın temel analize dayalı yatırım yapabilecek yeteceği kazanmalarını sağlamaktır.

Bu uzaktan eğitim ile kendine güvenen başarılı bir YATIRIMCI olabilirsin!

Tasarruflarını en iyi şekilde değerlendirmek isteyen bir  yatırımcı olarak; borsa tutkunuzu, düşük riskli ve büyük getirili yatırım stratejileri öğrenmek için kullanın. Bunun için finansal piyasalarda kimsenin görmediği fırsatları altın kaşıkla sunan temel analizden faydalanmayı ve temel analizi oluşturan tüm dinamikleri doğru okumayı ve yorumlamayı öğrenin. Merak etmeyin, içinizdeki yatırımcı ruh bir yerden başlamanız için gerekli adımı atmanızı sağlayacaktır.

Eğer gerçekten temel analize dayalı hisse senedi yatırımcılığını öğrenmek istiyorsanız, ben, S.M. Mali Müşavir Dr. Şerafettin Arslan olarak, bu uzaktan eğitimde en iyi desteği vereceğim!

GÜVENLİ ÖDEME FORMU

Dr-SerafettinArslan-SMMM

Temel Analiz ve Yatırımcılık

Adres Bilgileri: